menu search
brightness_auto

Kullanıcı: korse

Üyelik zamanı: 4 ay (9 Ocak dan beri)
Tür: Kayıtlı kullanıcı
Tam adı: Korse Satın Al
Yer:
Site Adresi: https://www.emaykorse.com
Hakkında: Korse modelleri denilince ilk akla gelen emay korse, iç giyim konusunda ipliğinden kumaşına, modelinden tasarımına kadar her aşamada uluslararası standartlara uygun olarak kadın iç giyim ürünleri üretir. Emay kalitesiyle güven kazanmış bir dünya markasıdır. Yüksek iş gücüne sahip firmamız bu yönüyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır. Toptan ve perakende seçenekleriyle korseler ve iç çamaşırı ürünleri makul fiyat, güvenilir alışveriş ile emaykorse.com'da. Ürünlerimiz şık dizaynlarla ince görünmek isteyen kadınlar için özel olarak üretiliyor. Kıyafetinizi doğru biçimde göstermeyi hedefliyorsanız bayan korse modelleri vazgeçilmeniz olacak.

 

Emay Korse

Emay korse modelleri ile uzun süreli kullanımda incelme fırsatınız oluyor. Ayrıca vücudunuzun hangi bölgesinde incelme istiyorsanız ürünlerimizden size ideal olan ürünü tercih edebilirsiniz. Düzenli kullanımlarda incelip fit görünmek için hayatınızın her anında kullanabilirsiniz. Birbirinden şık kadın korse modelleri emay korse mağazalarında seni bekliyor. Günlük koşuşturmanızda giysilerinizin içinde vücut yapınızın daha fit gözükmesi için kullanılabilirsiniz. Bulunduğunuz özel davetlerde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Vücut biçimini daha hoş göstermek isteyenler için korseler iyi bir seçenektir. Korseler bedeninizi ince alımlı gösterir.

 
Korseler

Dikişsiz, iz yapmayan iç çamaşırı ürünlerimiz emay korse kalitesini günlük kullanımda size rahatlık sağlayarak yaşatır. Özellikle de hamilelik döneminden sonra alınan kiloların çabucak verilmesi için tercih edilmektedir. Geçmişten günümüze farklı modellerde üretilen emay korse modelleri günümüzde kullanımı kolay ve sağlıklı olması nedeniyle ince gözükmek isteyenlerin tercihidir. Ürün satın alırken nelere dikkat etmeliyiz konusunda ise en önemli seçenek beden seçimidir. Bu konu ile ilgili yapılan yanlışlar nedeniyle korsenin rahat olmayışına, zayıflatıcı etkisinin azalmasına ve ince görünümün kaybolmasına sebep olmaktadır.

 
Bel Korsesi

Bel korsesi, gardırobunuzda öne çıkan güzel bir giysi parçasından daha fazlasıdır. Güzelliğinizi vurgular ve belinizin ve göğsünüzün mükemmel kıvrımlarını gösterir. Bu nedenle bel korsesi içindeyken beliniz 2 beden incelir. Özlediğiniz muhteşem bir figürü bel korseleri size sağlayacaktır. Korseler, onları daha güvenilir kılan özel güçlü dikişlere ve kumaş yapılarına sahiptir.

 

Düzenli olarak giyildiğinde belinizin şeklini kalıcı olarak değiştirmeye yardımcı olur. Doğal beli azaltabilen ve sıkı kalçalarınızı kullanarak kıvrımlarınızı vurgulayabilen bir işlemdir. Kadın bel korse modelleri, kum saati şeklini vurgulayarak kadınların ince bir bel ve geniş kalçalar elde etmesine yardımcı olur. Karın bölgesindeki sürekli baskı nedeniyle vücudunuz doğal bele uyum sağlar. Bu ürünleri ne kadar uzun süre kullanırsanız, sonuçlarınız o kadar iyi olur.

 
Göbek Korsesi

Karın bölgesinde oluşan yağlanmayı engellemek için göbek korseleri tercih edenlerin derli toplu kullanım neticesinde göbek, karın biçimlerinin istenen inceliğe ulaştığı görülmektedir. Ayrıca emay kadın korse modelleri günlük rutininizde işe giderken bile kıyafetinizin içinde daha şık görünmenizi sağlıyor.

 
Dik Duruş Korsesi

Bel ve sırt bölgesindeki ağrıları gidermeye yardımcı olan dik duruş korsesi, duruş bozuklukları sonucu oluşan kambur sırt gibi rahatsızlıkların da giderilmesine yardımcı olur. Sırt korsesi olarak da adlandırılan bu korse modeli, aynı zamanda duruş bozukluklarının düzeltilmesine yardımcı olur. Omurgada oluşan eğrilikler, kemiklerin dışa doğru bükülmesine neden olur ve bu da kişiyi eğik bir pozisyonda durmaya zorlar. Dik duruş korse omuzların daha dik durmasını sağlayarak omurga eğriliğinin azalmasına yardımcı olur. Korse modellerimizin sıkılaştırıcı özellikleri sayesinde korselerimiz size yardımcı olacaktır.

 
Doğum Sonrası Korse

Doğum sonrası korse özellikle hamilelik ve doğum sonrası dönem kadınların vücutlarında pek çok fiziksel değişimin yaşandığı dönemde kurtarıcı olabilmekte. Gebelik bittikten sonraki doğum sonrası dönem için korseler en büyük destekçiniz olacaktır. Doğum sonrası kullanılmak üzere doğum sonrası korseler kullanmak için öncelikle doktorunuzun bu işlem için onay alması gerekir. Doğum sonrası korseler, bu dönemlerde kadınların formlarını ve sıkılıklarını yeniden kazanmalarında büyük yardımcı olacaktır. Bazı doktorlar, korselerin cildi bir araya getirerek gevşek karın kaslarını önceki şekline geri döndürmeye yardımcı olabileceğine inanıyor.

korse kullanıcısına ait istatistikler

Puanları: 100 puan (18. sırada)
Başlığı: 0
Cevapları: 0
Yorumları: 0
Oyları: 0 başlık, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy

korse'in duvarı

Bu kullanıcı duvarında yeni mesajlara izin vermiyor
...