menu search
brightness_auto

Kullanıcı: kartonbardak

Üyelik zamanı: 8 ay (25, Eylül, 2023 dan beri)
Tür: Kayıtlı kullanıcı
Tam adı: Aycup Karton Bardak
Yer: İstanbul
Site Adresi: https://www.aycup.com.tr
Hakkında: Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen tek kullanımlık ürünler ve ambalaj sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla firmamız, 2012 yılında İstanbul Beykoz'da kurulmuştur. Aycup ® markamız ile tek kullanımlık ürün kullanan, faaliyet gösteren şirketler ve firmaların kağıt, plastik ve tahta ambalaj ürünlerinin tedarik ve satışını yapmaktayız. https://www.aycup.com.tr/iletisim

2012 yılında kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup ® Ambalaj & Tedarik yaptığı yatırımlarla markasını ambalaj ve tedarik piyasasına kabul ettirmiş, ambalaj denilince akla gelen lider markası olmuştur.

Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup® Tedarik satış firmamız; karton bardak, kağıt bardak, tahta karıştırıcı ve  tek kullanımlık ürünleri cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunmaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en hızlı şekilde tedarik edip zamanında müşterilerimize temin etmek çabası içindeyiz.

Firmamız ambalaj piyasasındaki trendleri sürekli güncel tutarak, kalite farkını her geçen gün geliştirmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerimiz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin kullanıcıların ihtiyaçlarını zamanında ve güvenilir bir şekilde tedarik ederek, iş ortaklarımızın maliyetlerini düşürmek ve onlara zaman kazandırmayı amaçlayan ilkelerimizle çalışmaktayız.

kartonbardak kullanıcısına ait istatistikler

Puanları: 100 puan (18. sırada)
Başlığı: 0
Cevapları: 0
Yorumları: 0
Oyları: 0 başlık, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy

kartonbardak'in duvarı

Bu kullanıcı duvarında yeni mesajlara izin vermiyor
...