menu search
brightness_auto
more_vert

bugün 1.5 yıldır muhalefeti kitlesine linç ettiren, hedef gösteren, chp’nin 6 ok’una molotof kokteylini shoplayıp genç kitlesine akp=chp algısını yapan gamer j*hrein’i konuşacağız. gelin bakalım sürekli tutarlılık üzerinden muhalefeti eleştiren j*ho kimdir kısa bir özet geçelim.

image

aslında jahrein’in ilk olarak muhalefete cephe aldığı olay karsu/ ekrem imamoğlu olayıydı. hatırlayanlar olur, ekrem imamoğlu karsu ile bir video çekmişti. jahrein de “vergilerim” minvalinde tweet atıp karsu için “öpücük karşılığı mı geldi” demişti

imageimageimageimage

yukarıda söylediğim gibi muhalefete sallama işi bu karsu olayıyla başladı. zort olunca kafayı taktı imamoğlu’na. sadece imamoğlu da değil bütün muhalif isimler hakkında atıp tutuyordu. mesela meral akşener’e ss’te yazan ifadeleri kullanmıştı (akşener davayı geri çekti)

imageimageimageimage

şimdi ise rüzgar güllüğüne gelelim. ilk olarak kk aday olmalı diyen jaho daha sonra o aday olmasın, mansur yavaş aday olsun diyor ancak yine jahrein bir yayınında diyor ki “kürtler mansur’a oy vermez, kürtlerin oy vermediği kişi cb olmaz” 

şimdilerde ise büyük “ince’ci” takılan jahrein yine ince hakkında söylediği sözlere bakalım:

“muharrem ince old school laik bir adamdır. izmir laikcisidir. oy verilmez çünkü kapsayıcı değildir.” diyor

yine muharrem ince için 2018’de seçimi neden kaybettiğini anlatıyor. ince’nin sinirlerine hakim olamadığını ve bazı yanlışlarını söylüyor. 

kemal kılıçdaroğlu necmettin erbakan’ı anmıştı hatırlarsınız 1 ay önce. ona jahrein ne ment attı hemen bakalımimage

cumhuriyet halk partisi’nin 6 ok’una shopladığı molotoflar ve renklere bakın. bunları iyi niyetli bir insan yapar mı? alenen terör örgütü ile chp yan yana getirilmeye çalışılmış gibi değil mi sizce de? gerçekten muhalif olan bunu yapar mı?

image

yavaş dön ahmet hızına ümmet yetişemiyor :)

image

sadece bir ayda verdiği sözden cayması

image

buradaki yeşil ve kırmızı yorumu sizce ne? ben anladım ne demeye çalıştığını ama sizin yorumunuz ne :D

image

jahrein’in dönmelerini, r’lerini, yaptığı algıları yazsak sabaha kadar devam eder. ancak benim bu floodda anlatmak istediğim şu:

bu adam muhalif falan değil. özellikle 2021’deki o malum olaydan sonra bu kadar sivri bir dönüşü hiçbir iyi niyetli insan yapmaz. 

yaptığı eleştiriler de iyi niyetli olsa tamam diyeceğim. iyi niyetli değil. 6 ok’a m*lotof shoplamak nedir? bunu iyi niyetli bir insan yapar mı? ya da muhalif olan bir insan? hayır yalnızca kripto akpli olan yapar. amacı da net, akp=chp algısını kendi genç kitlesine yerleştirmek. 

umduklarını başarıp erdoğan’ı bir kez daha seçtirebilecekler mi, sanmıyorum. ne kadar plan kurulursa kurulsun bu ülke baskıcı bir rejimden demokratik yollarla kurtulacak. size umutsuzluk pompalayanlara bakmayın. türkiye büyük bir ülke. millet ittifakı bu büyük ülkeyi uçurumun 

kenarından çekip çıkaracak. kendinize güvenin. sizi sandıktan ve muhalefetten soğutmak isteyen aparatlara kulak asmayın. bu ülke insanının hak ettiği günler elbette ki gelecek. ve size kendi adıma söz veriyorum, verdiğiniz oyları ben canım pahasına koruyacağım. 

ek:1 jahrein hakkında yapılmış ve jahrein’i anlatan en iyi özet budur.

image

müşterilerini 500 milyon lira dolandırdığı söylenen deterjanpazari adlı sitenin reklamını birçok ünlü isim yapmıştı. videoya göre sevgili jahrein de yapanlardan biriymiş ahahahahahgagagagahajajahahhag

thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili Başlıklar

thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
1 cevap
thumb_up_off_alt 1 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
2 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
1 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 1 beğenilmeme
0 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
2 cevap
...