menu search
brightness_auto
more_vert
Muhtemelen adını daha önce hiç duymadığınız ama oldukça başarılı 11 Netflix dizisi
image
Marco Polo

Marco Polo, 13. yüzyılda Kubilay Han'ın hüküm sürdüğü Çin'e gelip oranın kültürünü, politikası ve savaşları hakkında bilgi edinmek ister. Üç yıl süren bir yolculuğun ardından Çin'e gelen Marco Polo, Kubilay Han'ın tutsağı olur.
image
Unbelievable

Marie, bir gün tecavüze uğradığını söyler ve şikayette bulunur. Ancak tecavüze dair hiçbir kanıt olmadığı düşünüldüğü için yalan söylemekle suçlanır. Bu olaydan yıllar sonra, benzer olayları araştıran iki dedektif Marie'nin davasını incelemeye başlar.
image
Caliphate

Gerçek olaylardan esinlenilen dizide bir ajan olan Fatima, İsveç'te yaşanacağı söylenen bir terör olayını araştırır. IŞİD'in İsveç'te gerçekleştireceği bu saldırıyı araştırırken Fatima, zor durumda olan bir anneyle karşılaşır.
image
Top Boy

İki eski uyuşturucu satıcısı Londra'ya geri dönerek işlerine geri dönerler. İkili para ve güç arayışına girer ancak acımasız genç bir kabadayı onların yoluna çıkar.image
GLOW

1980'li yıllarda oyuncu olmak isteyen ve bunun için bulduğu her seçmeye katılan Ruth, kendisine uygun bir rol bulamaz. İşsiz ve parasız olması nedeniyle çaresiz kalan Ruth, bir gün ilginç bir seçmeye yönlendirilir. Son şansı olan bu seçmelerde kadın güreşçiler aranır.
image
Godless

1880'li yıllarda Batı Amerika'da bir kanun kaçağı olan Frank Griffin etrafa dehşet saçar. Frank, sonradan düşmanı olan eski ortağı Roy'un peşine düşer. Eski ortağı Roy'u ararken New Mexico'da La Belle adındaki gizemli bir kasabaya gelir.
image
How to Sell Drugs Online (Fast)

Umutsuz bir ergen olan Moritz'in kız arkadaşı yurt dışından döndükten sonra ondan ayrılır. Uyuşturuculara merak salan kız arkadaşını geri kazanmak için bir plan yapar ve onun ilgisini çekmek için internetten uyuşturucu satmaya başlar.
image
Seven Seconds

Kafkasyalı genç beyaz bir polis, Afro Amerikan bir genci yanlışlıkla vurur. Vurulan genç ağır şekilde yaralanır. Bu olay yüzünden şehirde büyük bir gerilim olur.image
Rita

Bekar bir anne ve öğretmen olan Rita, üç çocuğunu tek başına yetiştirmeye çalışır. Bunu yaparken pek çok sorunla karşılaşan Rita'nın özel hayatında da işler istediği gibi gitmez.image
Teenage Bounty Hunters

16 yaşındaki ikiz kız kardeşler Sterling ve Blair, çılgın bir hayat yaşamak isterler. Bir gün, başlarına ödül konan kötü adamları yakalayan bir kelle avcısıyla tanışırlar.image
Derry Girls

1990'larda Kuzey İrlanda'da yaşayan Erin, Orla, Clare, Michelle ve James adlarında bir grup arkadaş çatışmaların yaşandığı bir dönemde yaşarlar. Bir Katolik kilisesinde okuyan grup, Katolik ve Protestanlar arasında yaşanan çatışmanın ortasında kalırlar.
image
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili Başlıklar

thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
1 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
0 cevap
thumb_up_off_alt 1 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
0 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme
0 cevap
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 1 beğenilmeme
1 cevap
...